Kompozycja Zdrowia produkty po polskuPrzyszła wiosna. Zaczyna się wiosenne przesilenie.  Za oknem radośnie świeci słońce, jest ciepło. Bardzo się z tego cieszymy. Dosyć mamy zimy. Zrzucamy z siebie jak najwięcej zbędnego ubrania. Na dworze nam nie przeszkadza wiosenny lekki wiaterek. I tutaj popełniamy pierwszy błąd. Wiosenna pogoda jest bardzo zmienna, bo nagle może padać deszcz, a niekiedy nawet deszcz ze śniegiem. Może spaść także temperatura powietrza. To są idealne warunki do rozwoju wirusów i różnych grzybów, które nieustannie atakują nasz organizm. Właśnie w okresie wiosennego przesilenia jest najwięcej zachorowań na grypę, anginę, zapalenia oskrzeli, przeziębienia. To jest najbardziej niebezpieczny okres dla ludzi starszych, którzy wtedy często zapadają na zapalenie płuc. Wiosną trzeba się ubierać na cebulkę. Jak jest za gorąco, to można część odzieży zdjąć. Jednym słowem trzeba być gotowym na każde warunki pogodowe.

Zimą nasz organizm wyczerpał swoje zapasy mikro- i makroelementów oraz witamin. Starajmy się uzupełnić ich niedobór w naszej diecie. Jednak kupując nowalijki, powinniśmy wiedzieć, z jakiego źródła pochodzą. Najczęściej na targach takie produkty, jak sałata, szczypiorek, rzodkiewka, pomidory i inne mają w sobie wysoką zawartość moczanu oraz pestycydów, które nie tylko nie wspomagają naszego zdrowia, a wręcz są szkodliwe. Najważniejszym posiłkiem dnia jest oczywiście śniadanie, które daje nam energię na cały dzień, chroni przed infekcją i jest akumulatorem energetycznym dla naszego organizmu. W niektórych wypadkach może być dobrym rozwiązaniem spożywanie orzechów laskowych i rodzynek, dostarczających nam błonnik, witaminy z grupy B oraz kwasy tłuszczowe i węglowodany. Podobne działanie mają soczyste owoce i soki witaminizowane, które także regulują i obniżają poziom stresu.

Wrogiem naszego zdrowia jest stres. Warto z nim walczyć. W pierwszej kolejności trzeba po prostu unikać stresu, a jak już się nie udaje, to przynajmniej zmniejszać jego natężenie. Sposobów jest dużo: możemy się zająć czymś, co bardzo lubimy, spotkać się z kimś, kogo lubimy, zminimalizować stres jako mało znaczący. Nie zarywajmy nocy. Dla każdego niezbędny jest zdrowy sen trwający 6-8 godzin.

Na wszelkie dolegliwości wiosenne dobrze jest też skorzystać z suplementów. Ostatnio pojawiły się na polskim rynku rewelacyjne suplementy ratujące zdrowie i życie, a nawet powstrzymujące procesy starzenia się organizmu. Są to 4 podstawowe suplementy działające synergicznie na cały organizm. Podstawowym i najważniejszym z nich jest Laminina wyprodukowana z ekstraktu zapłodnionego jaja kurzego z dodatkiem wyciągów z pletwy rekina i sfermentowanego grochu, która zawiera wszystkie aminokwasy, witaminy, minerały i mikroelemnty oraz tzw. czynnik wzrostu fibroblastów niezbędne do rozwoju nowego życia. Szczególnym elementem jest tu czynnik wzrostu fibroblastów, który występuje tylko u młodych ssaków i ptaków stymulując ich szybki rozwój. U człowieka powstaje w łonie matki podczas ciąży i występuje tylko do 25 roku życia, przy czym najwięcej mają go niemowlęta, i z upływem lat maleje w organizmach młodych ludzi. Czynnik ten pobudza komórki macierzyste do intensywnego wzrostu i regeneracji w chorobach, a gdy go zabraknie po 25 roku życia, zaczynają się procesy starzenia się organizmu. Dlatego jego działanie wraz ze wszystkimi wartościami odżywczymi jest takie rewelacyjne w uzdrawianiu nawet przewlekłych, nieuleczalnych chorób, wobec których konwencjonalna medycyna jest bezradna.

Pozostałe suplementy mają charakter uzupełniający i działają synergicznie wraz z piowyższym. Laminine Omega+++ regeneruje układ krążenia i serce; Digestive+++ wpływa na przewód pokarmowy i wydalniczy oraz pobudza metabolizm, a Immune+++ likwiduje procesy zapalne, wszelkie wirusy i bakterie oraz podnosi odporność na stres. Ten ostatni jest szczególnie skuteczny przy przeziębieniach i grypach oraz wszelkich zapaleniach, a także w depresjach przy obniżonym nastroju.

Wymienione suplementy i magnesy można nabyć pod poniższym adresem:

http://roksolana.mylifepharm.com

u.ruszkowska@gmail.com

Tel. 663798485