Wydaje się, że z tym każdy ma duży problem. Młodzi nie maja poczucia czasu, 5 – 10 lat to dla nich cała wieczność, więc żyją tak, jakby byli nieśmiertelni. Faktycznie mało, kto dba o własne zdrowie. Ten problem pojawia się wraz z pierwszymi dolegliwościami najczęściej w średnim wieku. Wtedy wychodzą zaniedbania młodości.

Czy możemy poprawić swoje zdrowie tak, żeby w wieku średnim i starszym czuć się pełnym energii, wigoru i być zdrowym? Tak, możemy, o ile będziemy dbać o zdrowie od wczesnej młodości.

Dzisiaj postaramy się podać kilka sposobów na zachowanie zdrowia, ponieważ żyjemy w bardzo nieprzyjaznym świecie, gdzie jest zatrute powietrze i to nie tylko w dużych miastach, zatruta woda, a zakup produktów żywnościowych na targu graniczy z ryzykiem. Większość produktów sprzedawanych w sklepach, a szczególnie szczypiorek, sałata, wczesna kapusta czy wczesnowiosenne ziemniaki są naszpikowane azotanami. Jak powinniśmy się bronić przed tą plagą szkodliwych warunków dla naszego zdrowia?

W pierwszej kolejności trzeba zadbać o własny organizm, podnosząc jego odporność na choroby przy pomocy biomagnetyzerów Bm-1 lub Bm-2. Ograniczamy także leczenie dolegliwości środkami farmakologicznymi bez wyraźnej potrzeby, które systematycznie niszczą nasze narządy i często przynoszą więcej szkody niż pożytku. Do likwidacji bólów nie koniecznie musimy używać tabletek przeciwbólowych, wystarczy stosować superbiomagi. Stałe pole magnetyczne z sukcesem można stosować przy wielu chorobach; np. chorobach kręgosłupa, stawów, bólów głowy, zwyrodnieniach i innych. 

Polecamy również jonizatory różnych typów służące do oczyszczania powierza, wody i produktów żywnościowych. W chwili obecnej można nabyć jonizatory do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach, a także podczas pracy z komputerem, które kosztują bardzo mało, a mogą być niezastąpione. Jonizator chroni nas przed szkodliwym oddziaływaniem monitora i jonizuje powietrze w pomieszczeniu, w którym znajduje się komputer. Można także nabyć wiele mocniejsze jonizatory do oczyszczania powietrza i wody, które niszczą różnorakie szkodliwe substancje, wirusy i roztocza zarówno w powietrzu, jak i w wodzie. Właśnie on zabezpiecza w naszym domu czyste powietrze i czystą zdrową wodę do picia i gotowania. Można również nabyć podobne urządzenia, ale oddzielnie dla oczyszczania powietrza i wody. A przy pomocy jeszcze innych jonizatorów możemy pozbywać się rożnego rodzaju szkodliwych substancji w różnych produktach żywnościowych, w tym także w warzywach i owocach. Można u nas zamówić przekazanie energii leczniczej na odległość w cenach promocyjnych.

Bliższych informacji można nabyć u naszych konsultantów tel. 426826239 502581012. 

Żyjmy zdrowo.